İthalat ve İhracat
Ticaret çözümleri
Koreden.com.tr uzman kadrosu ile müşterilerine uygun ürünlerin distribütörlüğünü alarak Türkiye pazarına sunmak için çalışır.
Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda doğru ürünleri en uygun firmalarla görüşmeler sağlayarak tüm satış ve sonrası süreçleri takip ederek ticaretinize hız katar.
Danışmanlık Hizmetleri
Güney Kore'ki ofisiniz
Koreden.com.tr olarak faaliyet gösterdiğiniz sektörünüz ile ilgili firmamız sizlere danışmanlık hizmeti de sağlamaktadır.
Kore’ye yapacağınız ticari geziler, toplantılar, konaklamalar, iş gezilerinde size bir telefon kadar yakınız.
Pazar Araştırması
Geniş market ağı
Kore’deki tüketici hayat tarzı seçimlerini etkileyen faktörler, endüstri ve pazar datasının analizi, Kore’den ithalatınızda ve ihracatınızda işletmemizin başarısına direkt etmektedir.
Pazar araştırması hizmetimiz işletmenize Kore iş dünyası ile ilgili tüm bilgileri içeren raporlar sunmaktadır.
Stratejik Ortaklık
Güvenilir ve tecrübeli kadro
Firmamızın Kore temsilcisi olarak iş ortaklıkları geliştirebileceğiniz güvenilir ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Çalışmakta olduğunuz ya da gelecekte çalışmayı düşündüğünüz Koreli firmalarla uzun süreli ortaklıklar düşünüyorsanız bizim sunduğumuz çözümlerden yararlanmalısınız.

Ürün Siparişi

Beğendiğiniz bir ürünümüz ile ilgili teklif almak veya ürün detaylarını öğrenmek için ürün sipariş formumuzu kullanabilirsiniz.