Image module

Bizi Yakından Tanıyın

Koreden.com.tr Güney Kore’nin en prestijli Türk şirketlerinden biri olup Türk ve Kore pazarı için hizmet veren ithalat-ihracat şirketidir. Siz değerli müşterilerimize distribütörü olduğumuz ürünler dışında pazar araştırması, danışmanlık ve fuar hizmetleri de vermekteyiz.

Güney Kore kobi şirketlerinin ürettikleri premium segmentteki ürünleri koreden.com.tr aracılığı ile Türk müşterilerimize sunarak Türkiye pazarına Kore ürünlerini ithal eden şirketler arasında her zaman pazarın lider şirketi olmayı hedeflemektedir.

Koreden.com.tr Türk müşterilerine Kore ürünlerini en kolay ve elverişli biçimde ulaştırmak adına oluşturulmuş bir eko sistemdir.
Sistemimizi genişletmerek günden güne siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmak vizyonumuzdur.

Bizim için müşterilerimiz ve çalışanlarımız her zaman her konudan daha önceliklidir. Çalışanlarımızın tüketici davranışlarından ilham alarak Kore pazarındaki son teknoloji ürünleri takip ederek sizlere en cazip fiyat avantajları ile sunmak temel değerlerimizi oluşturmaktadır.

Güvenilir ve hızlı çözümler
Yeni ve farklı bir sistem
Güney Kore’de ve Türkiye’de eş zamanlı hizmet vermekte olan çalışanlarımız günün her saatinde hizmetinizdedir. Yeni bir ürün alırken taşıdığınız endişeleri gidermek için ithal edilecek ürünlerin görsel ve işitsel materyalleri Türkçe olarak hazırlanmaktadır.
Profesyonel ve deneyimli ekip
12 yıllık tecrübe
Koreden.com.tr bünyesinde konusunda uzman Güney Kore ve Türk personeli bulundurmaktadır. 2005 yılından bu yana Türkiye ve Kore arasında köprü oluşturarak en iyi hizmeti sağlamaktadır.
Güney Kore pazarında tek
Yenilikçi ürünler
Genel Merkezi Güney Kore’de olan tamamen %100 Türk sermayesi ile kurulan Koreden projesi Kore piyasasındaki yenilikçi ürünleri Türk tüketicisi ile buluşturmaktadır. Distribütörlüğüne sahip olduğumuz ürünlere İstanbul ofisimiz veya sitemizden ulaşabilirsiniz.