Sağlık ve Kozmetik Ürünlerinde Yılın En İnovatif Ürünleri

Teknolojinin kalbinin attığı ülkelerden birisi olan Güney Kore pek çok teknoloji devine ve yeniliğe ev sahipliği yapmaktadır. Kozmetik ve medikal alanında hızla gelişen endüstrisi ile dünyanın dikkatini çeken Güney Kore’de 2009 yılından bugüne kozmetik sektörü %12 oranında büyümüştür. Medikal ürün Pazar hacminin 5.5 milyar dolar olduğu Güney Kore’de bu pazarın büyüme  hızının yıllık ortalaması %5.3 civarındadır.

HiCare Lady-Regl Dönemi Sancı Giderici

Kadınlar için regl dönemi oldukça zorlu ve istenmeyen bir dönemdir. İstenmeyen duygu durum değişikliklerinin yanı sıra ortaya çıkan sancılar pek çok kadının hayatını zorlaştırmaktadır. Yüzyıllardır kadınların en büyük sorunu olan regl ağrısı için çözüm teknolojinin kalbi olan Güney Kore’den geldi. Elektriksel Sinir Stimülasyonu yani Tens prensibi ile çalışan Hicare Lady-Regl Dönemi Sancı Giderici, elektrik sinyalleri ile cilde yakın olan sinirleri uyararak ağrının azalmasını sağlar. Sürekli ağrı kesici kullanımının uzun vadede oluşturacağı yan etkilerin önüne geçmek ve ağrı kesicilere bağışıklık oluşmasını engellemek için tercih edilen regl sancı giderici ürün zararsız bir alternatif olarak sunuluyor.

CELTICK-Estetik Dolgu Enjektörü

CELTICK – Estetik Dolgu Enjektörü kozmetik sektöründe çığır açan inovatif ürünler arasında yer alıyor. Estetik her geçen gün daha çok rağbet gören bir kozmetik sektörü olmasından dolayı bu alanda yapılan çalışmalar hayata pek çok yenilik getiriyor. Estetik dolgu botoks uygulamalarının yerini tutması sebebiyle oldukça yoğun bir rağbet görüyor. Kırışıklıkları yok etmek için rahatlıkla kullanılan regürjisasyon yani geri taşıma tekniği ile solüsyon kaybını engelleyen ürün en güvenilir estetik dolgu malzemelerinden birisi olan hyaluronik asit ile dolgu yapar.

 

Thermosafer-Akıllı Bebek Ateş Ölçer

Ebeveynlerin en büyük telaşlarından birini ortadan kaldıracak olan Thermosafer Akıllı Bebek Ateş Ölçer ürünü ile bebeğinizin ateşini günlük grafiklerle cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Bebeğin vücut sıcaklığını düzenli aralıklarla ölçen ve belirlediğiniz seviyenin üstüne çıktığında alarm vererek uyaran ateş ölçme sistemi ile ebeveynler rahat bir nefes alıyor. Koltuk altından ateş ölçme yöntemi ile aynı prensip ile çalışan ürün insan sağlığına zararlı olmayan materyaller ile üretilmiştir. Bebeğinizin sağlığı için güvenle kullanabileceğiniz ürün sayesinde ani ateş yükselmelerine anında müdahale etmek mümkün oluyor.

STYLE 71-Cushion Krem

Çok amaçlı kullanabileceğiniz STYLE 71 – Cushion Krem ile BB krem, CC krem ve fondöten kullanımı tek bir ürün ile gerçekleştirebilir hatta üç ürünün sağladıklarından fazlasını elde edebilirsiniz. Kırışıklık giderici özel formül aynı zamanda ultraviyole ışınlara karşı koruma sağlar. Belçika’nın Spa bölgesinden gelen ithal suların kullanıldığı su bazı %60 ve %45 olan iki farklı ürün çeşidi bulunmaktadır. STYLE 71 – Cushion Krem içeriğinde ametist, inci, kehribar gibi doğal taşlar bulunur. Nem miktarı ile cilde ferahlık veren ürün kadınların vazgeçilmez makyaj malzemeleri arasında yerini kolayca alıyor.

4D Cilt Temizlik ve Bakım Fırçası

Cilt temizleme ve bakım fırçası her yöne hareket eden fırça başlığı ile ciltte derinlemesine bir temizlik sağlar. Su ile kullanılan cihaz farklı cilt losyonları ve bakım suları ile de kullanılabilir. Yüzün üzerinde yumuşak dokunuşlar ile gezdirerek etkili bir temizlik elde etmenizi sağlayan 4D cilt temizlik ve bakım fırçasının titreşim özelliği masaj yapar ve kan dolaşımını hızlandırır. 0.0009 mm kalınlığında 81000 adet kıldan oluşan cilt temizlik ve bakım fırçası insan derisinin gözeneklerini temizlemesi için özel olarak tasarlanmıştır. 0.03 – 0.05 mm aralığında olan gözenekleri etkili bir şekilde temizlemek için tasarlanan fırça günlük cilt bakımda etkili bir çözüm sunar.

Bizimle iletişime geçin

Güney Kore'den en yeni ve en iyi ürünler hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz

umit